Festiwal Smaków Food Trucków (03.06.2017)

Tytuł: Festiwal Smaków Food Trucków
Kiedy: Od Sobota 03 Czerwiec 2017 –  12:00
Do Niedziela 04 Czerwiec 2017 – 21:00
Miejsce : Hala Artego Arena
Kategoria: Pozostałe
WWW: https://www.facebook.com/events/1752783774736637

Po raz drugi w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

3 i 4 czerwca food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się przy Artego Areną.

Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Gorzowie czy Olsztynie. Festiwal po raz pierwszy zawitał do Bydgoszczy w 2016 r. zyskując duże zainteresowanie mieszkańców. Dlatego też w tym roku odbędzie się jego druga edycja.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata.

Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, indyjskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.

Zapowiada się bardzo smaczny weekend!

Wstęp: bezpłatny!

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną!

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Już teraz planujcie ten czerwcowy weekend z Festiwalem Smaków!

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie