Farben Lehre w Estrada stagebar (25.08.2017)

Już 11 listopada przygotujcie się na ogromną dawkę mocnych brzmień w Estrada Stagebar! Tego wydarzenie nie można przegapić!

Farben Lehre, The Analogs i Wasted wystąpią 11 listopada w bydgoskiej Estradzie. Jeżeli jesteście fanami punka i/lub rocka albo po prostu cenicie sobie dobrą dawkę muzycznej energii, nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu!

Płocki zespół Farben Lehre został utworzony w 1986 roku i od tamtego czasu raczy swoich fanów niezapomnianymi hitami takimi jak „Spodnie z GS-u”, „Kolory” czy „Matura”. Do tej pory wydali 11 płyt studyjnych i są pomysłodawcami różnorodnych projektów, między innymi „Punky Reggae live”.

Obok Farben Lehre na estradowej scenie wystąpią „The Analogs”. To szczeciński zespół, który powstał w 1995 roku i obecnie jest jedną z najintensywniej działających grup rockowych/punkrockowych w Polsce. Utwory „Era Techno” czy „Pieśń Aniołów” znają nie tylko fani ciężkich brzmień.

Skład koncertu uzupełnia fiński Wasted, który jest legendą punkrocka w sowim ojczystym kraju. Zespół powstał w 1996 roku i od tamtej pory wydał 8 albumów studyjnych, ostatni w 2013 roku.

Gdzie: Estrada Stagebar

Kiedy: 25.11.2017

O której: 19:00

BILETY:
Przedsprzedaż – 35 PLN
Dzień koncertu – 45 PLN
(dostępne ok. miesiąc przed koncertem)

Źródło i więcej info: [klik]

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie