Fale Loki Koki Dance Festival 03.06.2017

Tytuł: Fale Loki Koki Dance Festival
Kiedy: Od Sobota 03 Czerwiec 2017 –  09:00
Do Niedziela 04 Czerwiec 2017 – 17:00
Miejsce : Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
Kategoria: Pozostałe
WWW: http://bailamos.pl/fale-loki-koki-dance-festival/

Najlepsze pary tańca towarzyskiego, formacje taneczne z całej Polski, tancerze hip hop – przed nami kolejna edycja jednego z największych tanecznych wydarzeń w Polsce – Fale Loki Koki Dance Festival w  Bydgoszczy.

W tym roku odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w hali Łuczniczka. – Festiwal z roku na rok jest coraz większy. Organizatorzy spodziewają się w tym roku blisko 3000 tancerzy z całego kraju!

Pierwszego dnia rywalizować będą pary w turnieju tańca towarzyskiego. Najważniejszym punktem programu będzie gala wieczorna o godz. 19. Podczas niej zaprezentują się pary w Grand Prix Polski, będziemy mogli zobaczyć najlepszych tancerzy w kategorii juniorów i dorosłych. Oprócz tego, nie zabraknie programu artystycznego. Gościem specjalnym będzie zwycięzca ostatniej edycji Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami – Jan Kliment z żoną Lenką.

Organizatorzy zapraszają na trybuny. Bilety będzie można kupić w hali w dniu turnieju (kasa nr 2). Koszt wejściówki na cały dzień, łącznie z galą wieczorną to 20 zł.

Drugi dzień to tradycyjnie przegląd przedszkolaków oraz formacji tanecznych w różnych stylach.

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie