The World’s Biggest Eye Contact Experiment 2017! (23.09.2017)

The Liberators International po raz kolejny organizuje całkowicie wyjątkowe wydarzenie – The World’s Biggest Eye Contact Experiment! Tym razem również Bydgoszcz weźmie w nim udział. Dlatego, jeżeli uważacie, że we współczesnym świecie brakuje międzyludzkich więzi, to przybywajcie na ulicę Mostową już 23 września!

Wydarzenie Eye Contact pierwszy raz miało miejsce w 2015 roku i wzięło w nim udział 156 miast, a rok później ich liczba zwiększyła się do 196. Ideą tego eventu jest pogłębienie więzi międzyludzkich poprzez kontakt wzrokowy, ponieważ współcześnie interakcje często sprowadzane są do rozmów w internecie i mediach społecznościowych. Nie zapominajmy o prawdziwej bliskości i tłumnie stawmy się na ulicy Mostowej w Bydgoszczy!

Jak wziąć udział w The World’s Biggest Eye Contact Experiment?

  1. znajdzie tablicę z napisem „Gdzie podział się prawdziwy kontakt międzyludzki? Dowiedz się, dzieląc się 1 minutą kontaktu wzrokowego…”;

  2. zaproście do udziału w eksperymencie osoby przebywające w pobliżu i zachęćcie je do podzielenia się z Wami 1 minutą kontaktu wzrokowego;

  3. bawcie się dobrze!

Wykonane podczas wydarzenia zdjęcia i filmy zostaną przesłane do Liberators International, którzy połączą je w jeden, globalny materiał łączący wszystkie miasta biorące udział!

Gdzie: ul. Mostowa

Kiedy: 23.09.2017

O której: od 11:00

Źródło i więcej info: [klik]

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie