Rzeka Muzyki 2017 – Raffa Quartet (09.07.2017)

Tytuł: Rzeka Muzyki 2017 – Raffa Quartet
Kiedy: Niedziela 09 Lipiec 2017, 19:00 – 22:00
Miejsce : Amfiteatr nad Brdą
Kategoria: Koncert, Polecane
WWW: https://www.facebook.com/RzekaMuzyki/?fref=ts
Raffa Quartet – stypendysta miasta Bydgoszczy. „Klasyka na 4 smyczki”, 9.07.2017Koncert, w którym klasycznie… usłyszymy najbardziej klasyczne dźwięki w tegorocznej edycji RZEKI MUZYKI. Wszystko po to, by zaspokoić gusta wszystkich melomanów odwiedzających koncerty nad bydgoską Brdą.

Raffa Quartet powstał w roku 2013, by połączyć doświadczenia młodych muzyków związanych z bydgoską Orkiestrą Opera Nova i stworzyć możliwości rozwoju na gruncie muzyki kameralnej. Artyści sięgają zarówno po dzieła klasyków gatunku, jak i kompozycje współczesne, nieustannie poszukując ciekawych rozwiązań brzmieniowych. Tworzą zespół będący połączeniem pasji z energią, które dają wysublimowaną jakość.

Rzeka Muzyki to pierwszy i jedyny w Polsce cykl koncertów na wodzie z udziałem międzynarodowych artystów. Organizatorem koncertów jest miasto Bydgoszcz. Projekt „Rzeka Muzyki” jest propozycją dla wszystkich turystów oraz mieszkańców Bydgoszczy, którzy na nowo chcą odkryć uroki zarówno muzyki klasycznej, jak i niebanalnej scenerii miasta nad Brdą.
Niedziele lipca i sierpnia godz. 19:00 – amfiteatr przy Operze Nova
KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie