„Noc z Renatą” w programie „Dylematy Renaty” (02.07.2017)

Tytuł: „Noc z Renatą” w programie DYLEMATY RENATY
Kiedy: Niedziela 02.07.2017 godzina 20.00
Miejsce : Plac Wolności 1
Kategoria: Koncert
WWW: http://kobiak.bydgoszcz.pl/index.php?id=&strona=50&wiadomosc=2108

 

Renata Zarębska (ur. 1965) – polska aktorka, kaskaderka i artystka kabaretowa.

Pierwszy raz pojawiła się na ekranie w 1982 roku, w filmie Jest mi lekko Janusza Kidawy, do którego nagrała także piosenkę. Cztery lata później nagrała tytułowy utwór do filmu Komedianci z wczorajszej ulicy.

W 1987 roku zagrała w filmie Do domu Janusza Zaorskiego, a następnie pojawiła się w roli Zofii Holszańskiej w serialu Królewskie sny. Ukończyła PWST w Warszawie w roku 1989 i wzięła wówczas udział w X Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

W roku 1990 zdobyła rozgłos jako wokalistka, wykonując piosenkę „Noc z Renatą” podczas XXVII KFPP w Opolu. Nagranie to dotarło do 3. miejsca na liście Radiowa Piosenka Tygodnia w Programie I Polskiego Radia. Rok później pojawiła się w polsko-francuskim filmie wojennym Dzieci wojny w reżyserii Krzysztofa Rogulskiego.

Zapraszamy na kolejny koncert z balkonu Święcickiego przy Placu Wolności w Bydgoszczy. Tym razem dla bydgoskiej publiczności 2 lipca br. wystąpi Renata Zarębska- aktorka i piosenkarka. Współorganizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Koncert jest współfinansowany ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Do zobaczenia!

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie