Get up Stand-Up: Adam van Bendler i Rafał Banaś (30.06.2017)

Tytuł: Get up Stand-Up: Adam van Bendler i Rafał Banaś
Kiedy: Piątek 30 Czerwiec 2017, 21:00 – 23:00
Miejsce : Wakepark
Kategoria: Pozostałe
WWW: https://www.facebook.com/events/240581986423770/

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management oraz Wakepark Bydgoszcz zapraszają na wyśmienity wieczór STAND-UP w ramach WAKE STAGE Festival Bydgoszcz

BILETY: 10 zł

sprzedaż biletów WAKEPARK BYDGOSZCZ

rezerwacja stolików Wakepark Bydgoszcz lub rezerwacje@wakeparkbydgoszcz.pl

Wystąpią:

Adam Van Bendler – Charyzmatyczny komik z Trójmiasta. Na scenie roznosi go energia. Występował w stacjach TVP, Comedy Central oraz w programie Kuby Wojewódziego. Zajął 2 miejsce na Antrakt Stand-up Festiwal. Roastował Popka. Supportuje Abelarda Gizę. Uczestniczył w ostatniej, 4 Gali Stand-up Comedy. Jego program, „Anatomia pecha” to piekielna przejażdżka, paranoicznym wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwiści. Pęd historii zaciera granicę między głupotą a przypadkiem. To trzeba usłyszeć na własne oczy!

Rafał Banaś – trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań.

KOMENTARZE Z FACEBOOKA

O mnie